Przejdź do treści
Cumulusy 2022 - logo na niebieskim tle
Źródło artykułu

Ostatnie dni głosowania na nominowanych w plebiscycie Cumulusy 2022

Od 9 stycznia trwa głosowanie na nominowanych w ósmej edycji ogólnopolskiego plebiscytu lotniczego Cumulusy.

W bieżącej edycji plebiscytu mamy aż 84 kandydatów do zwycięstwa, pogrupowanych w 9 kategoriach, z których najliczniejsza to kategoria „sport” z 25 nominowanymi. Kto otrzyma statuetki, dyplomy, wyróżnienia specjalne i nagrody? Zdecydują o tym osiągnięcia sportowców lotniczych, głosy członków Kapituły, władz aeroklubów, dziennikarzy i oczywiście wszystkich kibiców oraz sympatyków lotnictwa.

Jednym z nominowanych w tegorocznej edycji jest dr inż. Andrzej Glass – konstruktor i popularyzator historii lotnictwa, które łączył z działalnością społeczną (harcerską). Autor licznych publikacji i kilkudziesięciu opracowań książkowych o tematyce lotniczej. Inicjator spotkań zwanych popularnie "Glassówkami", których odbyło się ponad sto pięćdziesiąt, które w maju 2022 r. udało się wznowić po dwuletniej przerwie.

Pan dr Glass jest zgłoszony w kategorii "Promotor lotnictwa". Aby zagłosować wyślij SMS o treści cumulusy.68 pod numer 73480. Koszt wysłania SMS wynosi 3,69 PLN brutto. Zachęcamy do głosowania, abyśmy pokazali, że pokolenie naszych Mistrzów nie zaginęło w pamięci. Z książek pana Glassa większość z nas uczyła się lotnictwa. Teraz wesprzyjmy Go.

Lista wszystkich nominowanych, na których można zagłosować również on-line na stronie www.cumulusy.pl/zaglosuj

Głosować na nominowanych w plebiscycie CUMULUSY 2022 można do 25 stycznia 2023 r. godz. 12:00.

Ogłoszenie listy finalistów planowane jest na 28 stycznia, a od 29 stycznia wystartuje głosowanie finałowe, które ostatecznie wyłoni laureatów. Uroczysta gala finałowa CUMULUSY 2022 odbędzie się 11 lutego 2023 roku w hotelu Airport Hotel Okęcie w Warszawie. 

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony