Przejdź do treści
Odlotowe urodziny w Muzeum Lotnictwa Polskiego (fot. Muzeum Lotnictwa Polskiego)
Źródło artykułu

Odlotowe urodziny – przeżyj podniebną przygodę w Muzeum Lotnictwa Polskiego

Odlotowe urodziny? Tak! Zorganizujesz je w Muzeum Lotnictwa Polskiego!

Jeżeli chcesz, by Twoje dziecko na ten jeden dzień w roku wcieliło się w rolę pilota odrzutowca i wraz z przyjaciółmi przeżyło niezwykłą, podniebną przygodę, nie ma lepszego miejsca na imprezę urodzinową niż Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie!

Dlatego wszystkich małych i dużych miłośników lotnictwa MLP zaprasza na urodziny w chmurach!

Zrób listę gości, zamów tort i przyjedź do nas z gromadką dzieciaków – krakowskie Muzeum gwarantuje im wspaniałą zabawę. Wiek uczestników: 6 – 12 lat.

Do wyboru jeden z 3 pakietów:

Pakiet 1 –  Podniebna przygoda

Rzuć się w wir przygód i odnajdź cenny ładunek! Złam szyfr, umknij wszelkim przeciwnościom i pokaż, że jesteś najzdolniejszym pilotem w tej części świata.

Dzieci uczestniczą w lotniczej grze terenowej, na zakończenie której otrzymują dyplomy asów przestworzy i nagrody-niespodzianki.

Pakiet 2 – Latająca zagadka

Czy wiesz dlaczego samolot lata? Albo co zrobi balon, gdy wypuścisz z niego powietrze? A może wiesz czym różni się śmigłowiec od helikoptera?

Uczestnicy wezmą udział w warsztatach, podczas których poznają podstawowe rodzaje maszyn latających, oraz prawa fizyki, które stoją za ich działaniem.

Pakiet 3 – Lotniczy konstruktorzy

Poczuj się jak prawdziwy konstruktor samolotów i zbuduj swój własny wehikuł na warsztatach modelarskich. Wszystkie złożone modele uczestnicy zabierają ze sobą do domu.

Więcej informacji na stronie muzeumlotnictwa.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony