Odeszła Małgorzata Bystroń - termin pogrzebu

Małgorzata Bystroń

Z przykrością informujemy, że w nocy z czwartku na piątek (02/03.03.2017r.) zmarła wieloletnia instruktorka spadochronowa SkyDive Warszawa – Małgorzata Bystroń.

Podstawowy kurs spadochronowy Małgorzata Bystroń ukończyła w kwietniu 1986 roku, w tym roku uzyskała też III klasę skoczka spadochronowego. W lipcu 1987 roku uzyskała II klasę wyszkolenia spadochronowego, a w sierpniu roku 1988 uzyskała I klasę wyszkolenia.

Uprawnienia instruktora II klasy uzyskała w sierpniu roku 1991, a uprawnienia klasy I w kwietniu roku 1994. Posiadaczka brązowej, srebrnej i złotej odznaki spadochronowej.

W sumie wykonała ponad 1400 skoków ze spadochronami różnych typów.

Posiadała uprawnienia układacza spadochronów głównych, uprawnienia do skoków w nocy, na wodę i w terenie przygodnym skokach na RW (Relative Work), CRW (Canopy Relative Work).

Wyszkoliła potężną armię kandydatów na skoczków spadochronowych, dzięki jej zaangażowaniu powstał pierwszy w historii Skrypt Szkolenia Spadochronowego, którym do dnia dzisiejszego posługują się prawie wszystkie Ośrodki Spadochronowe w Polsce.

Czynną działalność spadochronową zakończyła na początku XXI wieku (lata 2002-2003), ale w miarę możliwości była częstym gościem na lotnisku.

Zawsze uczynna, chętna do pomocy i rady. Wszyscy, którzy mieli z nią kontakt, do dnia dzisiejszego wspominają ją jako instruktora o wielkim sercu i zaangażowaniu.

Pogrzeb Małgorzaty Bystroń odbędzie się dnia 15.03.2017 r. (środa) o godz.12:00 na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Orszak żałobny zbiera się przy bramie głównej.

Źródło: skydive.waw.pl
comments powered by Disqus