Przejdź do treści
Drony w pomiarach multispektralnych w rolnictwie i leśnictwie (fot. Targi Kielce)
Źródło artykułu

O pomiarach z wykorzystaniem dronów w rolnictwie i leśnictwie podczas konferencji IDE-Świat Pomiarów

Nowoczesne techniki dronowe znajdują zastosowanie także w rolnictwie i leśnictwie o czym będzie mowa już 24 listopada podczas konferencji IDE-Świat Pomiarów w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Najnowsze technologie dronowe umożliwiają m.in. ocenę i określenie stanu upraw, a także pozwalają na szybkie wyeliminowanie zagrożenia dla pola uprawnego. Najwięcej zalet wykorzystania dronów wiąże się z wykonywaniem za ich pomocą pomiarów multispektralnych w rolnictwie i leśnictwie, o których będzie mowa podczas prelekcji Grzegorza Łobodzińskiego z Fotoacc, Centrum Usług Dronowych. Konferencja będzie miała miejsce pierwszego dnia konferencji IDE-Świat Pomiarów w czwartek, 24 listopada.

Spotkanie dronowe w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie okazją do poznania możliwości pomiarowych dronów i korzyści z wykorzystania najnowszych rozwiązań technologicznych. W trakcie wydarzenia zaprezentują się także wiodące firmy w branży takie jak RIEGL/ Laser-3D.pl, TPI Sp. z o.o., NaviGate, AeroMind czy Geotronics Dystrybucja. Uczestnikom IDE Świat Pomiarów zaprezentowane zostaną podzespoły i akcesoria dla BSP, najnowsze oprogramowania i aplikacje, a także sensory pomiarowe oraz kamery.

Zachęcamy do udziału w konferencji IDE – Świat Pomiarów w dniach 24 - 25 listopada 2022 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Obowiązuje rejestracja poprzez stronę: www.targikielce.pl/ide/konferencja/zgloszenie-udzialu

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony