Przejdź do treści
Źródło artykułu

O lataniu zimą z Pawłem Książkiewiczem z Ośrodka Szkolenia Lotniczego AZL

W dniu 8 lutego br. gościem audycji "Co, jak i dlaczego" w Radio Zachód, którą poprowadzili Andrzej Gruszka i Artur Steciąg, był Paweł Książkiewicz z Ośrodka Szkolenia Lotniczego Aeroklubu Ziemi Lubuskiej, który odpowiadał na pytania dotyczące latania zimą.

Wbrew obiegowej opinii, zima wcale nie przeszkadza w lataniu. Jeśli tylko warunki pogodowe są odpowiednie, miłośnicy latania wzbijają swe maszyny w powietrze i ćwiczą swoje umiejętności. Co więcej, zima jest też najlepszym okresem, aby rozpocząć swoją przygodę z lotnictwem. W tym czasie wiele aeroklubów rozpoczyna szkolenia dla przyszłych pilotów szybowców, śmigłowców czy samolotów.

Kto może więc zostać pilotem? Jakie warunki trzeba spełniać? Jak wygląda takie szkolenie i jakie uprawnienia możemy dzięki niemu uzyskać? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nam w programie Jarosław Gniazdowski i Paweł Książkiewicz z Ośrodka Szkolenia Lotniczego Aeroklubu Ziemi Lubuskiej.

Jeżeli jesteście ciekawi ogromnie interesującej rozmowy z topowym instruktorem/egzaminatorem Pawłem Książkiewiczem to przesłuchajcie jej online w Radio Zachód.

Aż czterdziestominutowy miód na Wasze uszy czeka na Was na stronie www.zachod.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony