Przejdź do treści
Źródło artykułu

Nocny pokaz laserów i pirotechniki podczas IV Świdnik Air Festival

IV edycja Świdnik Air Festival zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy przedstawili kolejną gwiazdę tego lotniczego wydarzenia.

Nad naszymi głowami pojawi się maszyna pilotowana przez Jacoba Hollandera. Pilot pochodzi z rodziny lotniczej. W wieku 6 lat zaczął towarzyszyć swojemu tacie na pokazach lotniczych, odkrywając dzięki temu świat akrobacji. Osiem lat później rozpoczął latanie na szybowcach, by stać się następnie profesjonalnym pilotem pokazów lotniczych. Obecnie pracuje również jako dowódca i instruktor skandynawskiej linii lotniczej.

Uczestnictwo w pokazach lotniczych na całym świecie oraz poznawanie nowych kultur i przyjaciół to coś, dla czego naprawdę żyję – mówi J. Hollander.

L.L.P. Night Show to pokaz nocny, podczas którego występują elementy pirotechniki, a także gra świateł laserów. Wszystkie składowe synchronizują się w rytm muzyki, dając razem niesamowity efekt.

Przypomnijmy, że ten pokaz nie będzie jedynym, jaki zaprezentuje grupa Scandinavian Airshow. Załoga przedstawi również „Skycats Wingwalker”, z którego słynie na całym świecie. „Podniebne koty” zaprezentują spacer po skrzydłach samolotu Grumman, gdy ten będzie znajdował się w powietrzu.

Bilety na IV Świdnik Air Festival dostępne są w kasie Kina Lot, gdzie od razu można je wymienić na opaski oraz na portalu https://biletyna.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony