Przejdź do treści

Mikołajki 2018 w Piotrkowie Trybunalskim

Podtrzymując tradycje z zeszłego roku, SKY FORCE Polskie Centrum Spadochronowe zaprasza wszystkich sympatyków strefy spadochronowej wraz z osobami towarzyszącymi na skoki mikołajkowe oraz Hangar Party vol.2. Impreza odbędzie się 1 grudnia 2018 r. w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Przemysłowa 48.

Od rana zaplanowano skoki w przebraniach mikołaja oraz konkurs na najlepsze przebranie!

Rok temu Mikołaj rozdawał prezenty z wora. W tym roku organizatorzy również zaprosili Mikołaja a każdy kto chce brać udział w zabawie przynosi drobny upominek (wartość około 20 zł), który będzie wrzucony do wspólnego worka. Następnie w drodze losowania Mikołaj rozdaje przypadkowo wyjęty podarunek z worka i wręcza każdemu uczestnikowi zabawy. – Chodzi o symbolikę, więc prosimy nie "napinać się" przy zakupach, bardziej chodzi o zabawę – mówią organizatorzy. Stroje mikołajkowe obowiązkowe!

Kolejnym punktem programu będzie wybór najbardziej pomysłowej kreacji mikołajkowej, trzy pierwsze miejsca otrzymają nagrody od Sky Force.

W drugiej części o godzinie 18:00 rozpocznie się oficjalna impreza HANGAR PARTY i tutaj kreacje wieczorowe mile widziane bo impreza będzie taneczna. – Nie zapomnijcie o strojach kąpielowych, kryty i podgrzewany basen będzie do waszej dyspozycji. Na stołach podane będą dwa gorące posiłki, aby towarzystwo zbyt wcześnie nie zasłabło. Przez cały czas trwania imprezy będzie serwowana zimna płyta oraz napoje łącznie z tymi "rozgrzewającymi" – zachęcają organizatorzy.

Zapisy oraz pytania należy kierować na maila manifest@skyforce.pl!

Serdecznie zapraszamy !

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop

Nasze strony