Łódzkie lotnisko wspiera WOŚP

Łódzkie lotnisko wspiera WOŚP

Już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia 2018 r., odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Port Lotniczy Łódź wraz ze szkołą Bartolini Air przygotowało na aukcję trzy przedmioty. Zachęcamy do licytowania!

Kto wylicytuje dzień pracy na lotnisku, zostanie asystentem pracownika Działu Obsługi Naziemnej przy obsłudze pasażerów i bagażu, obejrzy z bliska ustawianie samolotu na płycie przez marszałka, zobaczy, jak wygląda obsługa statku powietrznego, a także wejdzie na wieżę dyżurnych Portu! Licytujcie i dołączcie do pracowników łodxkiego lotniska na jeden dzień! Licytacja trwa do 18.01.2018 r.
www.aukcje.wosp.org.pl/dolacz-do-ekipy-lotniska-na-jeden-dzien-i5857135

Kolejna aukcja na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy to przelot nad Łodzią samolotem szkoleniowym Tecnam P2010 należącym do Ośrodka Szkolenia Lotniczego Bartolini Air. Osoba, która wylicytuje przelot samolotem szkoleniowym, będzie przez 30 minut latać nad Łodzią z doświadczonym pilotem Bartolini Air. Licytacja trwa do 18.01.2018 r.
www.aukcje.wosp.org.pl/lot-nad-lodzia-z-bartolini-air-i5857405

Wojciech Rosicki, wiceprezydent Łodzi wystawił na aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy lot symulatorem Boeinga 737. Jest to trzecia oferta przygotowana przez lotnisko. Zwycięzca aukcji będzie mógł zostać pilotem Boeinga 737 w wybranym przez siebie terminie w Ośrodku Szkolenia Lotniczego Bartolini Air przy ul. Pilskiej. Osoba, która wygra licytację, będzie mogła przez godzinę pilotować Boeinga 737 na symulatorze lotów, na którym uczą się latać piloci ze szkoły Bartolini Air.
www.aukcje.wosp.org.pl/lot-symulatorem-samolotu-boeinga-737-i5827216

Gorąco zachęcamy do udziału w aukcjach Portu Lotniczego Łódź oraz szkoły Bartolini Air!

Źródło: Port Lotniczy Łódź
comments powered by Disqus