Przejdź do treści
Książka "Strach" (fot. Wydawnictwo Warbook)
Źródło artykułu

Książka "Strach"

Niedawno na rynku wydawniczym ukazała się doskonała, esencjonalna powieść pt. "Strach" napisana przez Marcina Modrzewskiego, pilota F-16, byłego dowódcy 10 Eskadry w Łasku. Książka została wydana nakładem Wydawnictwa Warbook.

Nie słuchaj swoich lęków. Żądaj tego, co niemożliwe – powiedział gen. Patton.

To zadanie jest szczególnie trudne, gdy trzeba wbrew wszystkiemu pokonać własny strach. Nie po to, by być bohaterem, ale by przeżyć, przetrwać rzeczy, do których nie da się przygotować. Pokonanie własnych ograniczeń, opanowanie frustracji i walka wbrew obezwładniającej bezsilności towarzyszą każdej wojnie, wszystkim jej uczestnikom.

Dowie się o tym polski pilot, kapitan Stanisław Ortman, wykonujący bojowy lot nad Syrią. Zmierzy się z tą prawdą jego skrzydłowy – pilot Piotr Lenkowski, a później dowódca sekcji GROM, oficerowie wywiadu, fixerzy… ale i bojownicy ISIS czy żołnierze rosyjskiego kontyngentu w Syrii.

Zwycięzcą będzie ten, kto przetrwa. Przetrwa ten, kto pokona Strach. Pozostałych zabierze wojna...

Marcin Modrzewski rozpoczął szkolenie już w liceum lotniczym. Podążając za marzeniami o lataniu, ambicjami i prawdziwą pasją, pokonał długą drogę, by zasiąść za sterami polskiego F-16, przejść specjalistyczne szkolenia i wkroczyć do elitarnego świata Fighter Pilots, a w końcu zostać dowódcą eskadry „Smoków” w Łasku.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony