Krajowa Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym 2021

Samolot na niebie z chmurami (fit. ULC)

Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego przypomina, że tegoroczna Krajowa Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym, organizowana przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2021 r., na terenie Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa w Warszawie.

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną, spotkanie odbędzie się w formie hybrydowej –stacjonarnie, na terenie Instytutu Lotnictwa oraz zdalnie, w formie wideokonferencji. Wszystkich zainteresowanych, którzy jeszcze nie zgłosili udziału w wydarzeniu, zapraszamy do rejestracji poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, w terminie do 31.10.2021 r.

Agenda (pobierz plik).

ULC przypomina również, że w ramach konferencji będzie możliwość dołączenia do grona sygnatariuszy Deklaracji w sprawie kultury bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym (Deklaracji "Just Culture") oraz grupy Forum Wymiany Danych SMS. Więcej informacji na temat obu inicjatyw znajduje się na naszej stronie:

Deklaracja "Just Culture" – LINK
Forum Wymiany Danych SMS – LINK

Zgłoszenia osób chętnych do podpisania powyższych porozumień przyjmujemy pod adresem: konferencja_bl@ulc.gov.pl.

Mając na uwadze regulamin Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa oraz aktualne obostrzenia, osoby biorące udział w wydarzeniu proszone są o wypełnienie ankiety epidemiologicznej i przesłanie oświadczenia o szczepieniu (jeśli dotyczy). Limit przebywających w Auli, którzy nie są zaszczepieni lub nie przesłali oświadczenia o szczepieniu, wynosi 35 osób.

Wszystkich uczestników konferencji w trybie stacjonarnym Urząd uprzejmie prosi o wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie załączonej ankiety, a następnie okazanie jej podczas rejestracji na miejscu wydarzenia.

Wszystkim Prelegentom, którzy zgodzili się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, raz jeszcze ULC serdecznie dziękuje. Urząd ma nadzieję, że poruszane tematy zainspirują gości do dyskusji.

Regulamin:  otwórz plik
Ankieta epidemiologiczna:  pobierz plik
Formularz zgłoszeniowy:  wyślij


Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Urząd Lotnictwa Cywilnego
comments powered by Disqus