Konkurs fotograficzny z okazji 15-lecia MPL im. Jana Pawła II Kraków-Balice

Port Lotniczy Kraków

Z okazji 15-lecia Spółki Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice organizowany jest konkurs fotograficzny pn. „Z Kraków Airport w świat”.

Zadaniem uczestników Konkursu jest przesłanie własnych zdjęć w jednej z dwóch kategorii:
a) zdjęcie z miasta, z którym Kraków Airport ma w roku 2011 bezpośrednie połączenie (regularne lub czarterowe),
b) zdjęcie miejsca/miasta położonego najdalej od Krakowa, do którego można dotrzeć drogą lotniczą z przesiadkami z Kraków Airport.

Prace w formacie JPG należy przesyłać pocztą elektroniczną do 29 lipca 2011 roku, w plikach nieprzekraczających 1 MB na adres: pr@krakowairport.pl w tytule maila podając hasło „konkurs fotograficzny”.

W treści maila należy podać: imię i nazwisko autora, adres, telefon kontaktowy, komentarz do zdjęcia, nazwę fotografowanego obiektu/miejsce wykonania zdjęcia, określenie kategorii, w której ma być oceniania praca (kategoria a lub kategoria b) oraz w przypadku kategorii b podanie trasy przelotu do miejsca, w którym zdjęcie zostało wykonane.

Nagrodami w konkursie jest pięć dwuosobowych biletów lotniczych na wybranych przez laureatów europejskich trasach z siatki połączeń regularnych Kraków Airport. Laureat w ciągu siedmiu dni od otrzymania pisemnej informacji o wygranej zobowiązany jest do poinformowania Kraków Airport o wyborze trasy i daty przelotu oraz przewoźnika. W przypadku braku tej informacji nagroda przepada. Więcej informacji w Regulaminie konkursu „Z Kraków Airport w świat”.

Zapoznaj się z Regulaminem.

Źródło: Port Lotniczy Kraków
comments powered by Disqus