Konferencja "Rynek dronów 2021 w Polsce"

Konferencja "Rynek dronów 2021 w Polsce" (fot. ZDG TOR)

Zespół Doradców Gospodarczych TOR zaprasza do udziału w konferencji poświęconej przedstawieniu stanu obecnego oraz perspektyw rozwoju dla rynku dronów i bezzałogowych statków powietrznych (BSP) w Polsce.

Wydarzenie ma formę jednodniowej konferencji w trybie stacjonarnym, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Odbędzie się 1 grudnia 2021 r. o godz. 09:30 i zakończy się ok. godz. 16:20.

Konferencja organizowana przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR jest poświęcona trzem głównym, wzajemnie uzupełniającym się zagadnieniom: kwestiom prawnym, prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań funkcjonujących na rynku oraz kwestiom bezpieczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem systemów antydronowych.

Celem wydarzenie jest kompleksowe ukazanie polskiego rynku BSP przez pryzmat najważniejszych szans oraz zagrożeń, a także możliwość promocji najnowszych i najbardziej innowacyjnych technologii. Dodatkowo będzie to doskonała okazja do integracji całego środowiska: przedstawicieli biznesu, reprezentantów instytucji publicznych oraz ekspertów prawnych i specjalistów branżowych.

Podczas konferencji poruszone zostaną m.in. następujące zagadnienia:
•  Stan obecny rynku BSP w Polsce
•  Korzyści z integracji dronów i gospodarki
•  Implementacja unijnych przepisów i jej wpływ na polski rynek dronów
•  Bezzałogowe Statki Powietrzne w służbie transportu
•  Drony w budownictwie i ubezpieczeniach
•  Nowoczesne systemy antydronowe

Do udziału w konferencji organizatorzy zapraszają firmy i instytucje tworzące oraz wdrążające technologie dronowe na polskim rynku (producenci oraz podmioty świadczące usługi na rzecz rynku BSP), firmy i instytucje wykorzystuje lub planujące wykorzystywać technologie dronowe w swojej działalności (podmioty gospodarcze oraz samorządy i instytucje publiczne), osoby zainteresowane wdrażaniem nowoczesnych systemów antydostępowych, operatorów dronów zainteresowanych zdobyciem wiedzy o najnowszych polskich i europejskich regulacjach prawnych oraz wszystkich pasjonatów najnowszych technologii z obszaru rynku lotniczego.

Więcej informacji na stronie www.tor-konferencje.pl

Źródło: tor-konferencje.pl
comments powered by Disqus