Przejdź do treści
Źródło artykułu

Kolejni absolwenci kursu radiooperatorów w służbie lotniczej

Kwietniowym kursem radiooperatorów w służbie lotniczej nastąpiła inauguracja wiosennych szkoleń Ośrodka Szkolenia Lotniczego na lotnisku Kętrzyn Wilamowo.

W dniach 12-14 kwietnia po bardzo intensywnych zajęciach teoretycznych i praktycznych, kurs odbyło 8 pilotów paralotni i uzyskało zaświadczenia umożliwiające zgłoszenie się na egzamin organizowany przez ULC, by uzyskać stosowne ŚWIADECTWO OPERATORA W SŁUŻBIE RADIOKOMUNIKACYJNEJ LOTNICZEJ.

Jako pewne potwierdzenie utrzymywania kontaktu z kursantami, przed chwilą Stanisław Tołwiński, Prezes Aeroklubu Krainy Jezior, dostał mailowy następujący meldunek od ostatnich kursantów: 
„Właśnie całą gnieźnieńską czwórką wracamy z egzaminu. Wszyscy zdaliśmy na 100%. Dziękujemy za świetne przygotowanie do egzaminu i miłą atmosferę podczas szkolenia”.

Oczywiście „trzymamy kciuki” za powodzenie pozostałych absolwentów ostatniego kursu na egzaminach w ULC. Z pewną dumą informujemy, że dotychczas już 64 absolwentów naszego OSL po egzaminach ULC, uzyskało ŚWIADECTWA OPERATORA... – mówi Prezes Aeroklubu Krainy Jezior.

Wszystkim którzy już uzyskali ŚWIADECTWO OPERATORA... Stanisław Tołwiński gratuluje i życzy wielu satysfakcji podczas realizacji lotniczych pasji.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony