IX Wrocław Model Show 2020 – aktualizacja

IX Wrocław Model Show 2020

Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się epidemii COVID19 zmienia się jak w kalejdoskopie. Przed chwilą zapowiadaliśmy na 18-19 kwietnia dziewiątą edycję Wrocław Model Show, która miała odbyć się w Lotniczych Zakładach Naukowych we Wrocławiu. Temat przewodni tegorocznej edycji festiwalu brzmiał "Z kamerą wśród zwierząt".

Dodatkowo, podczas 9. edycji Wrocław Model Show, miał odbyć się Dzień Drzwi Otwartych Szkoły Lotniczych Zakładów Naukowych.

Jednak zgodnie z informacją jaką organizatorzy uzyskali dziś od dyrekcji LZN Dni Otwarte Szkoły zostają odwolane w związku z ogólnokrajową prewencją epidemiologiczną. Oznacza to niestety również odwołanie tegorocznego Wrocław Model Show.

Wiemy że wielu z Was z niecierpliwością wyglądało otwarcia rejestracji i uczestnictwa w naszym festiwalu. Przychylamy się jednakże do stanowiska że lepiej w początkowej fazie zagrożenia epidemiologicznego zastosować dość radykalne ograniczenia, abyśmy w dalszej części roku mogli cieszyć się zdrowiem i normalną rzeczywistością – mówią organizatorzy.

Włożyliśmy w przygotowanie WMS2020 sporo pracy, która zostaje teraz zamrożona. Temat przewodni, poprawki i innowacje, nagrody – pozostają. Niewiadomą pozostaje jedynie data kiedy się z Wami spotkamy pod egidą 9WMS – dodają.

Dla modelarzy oznacza to..., że można zbudować więcej modeli.

Zaglądajcie na stronę www.wroclawmodelshow.pl  oraz na profil facebookowy Wrocław Model Show.

Źródło: wroclawmodelshow.pl
comments powered by Disqus