III Ogólnopolska Konferencja "Kariera w Przestworzach" w Warszawie

III Ogólnopolska Konferencja "Kariera w Przestworzach" w Warszawie (fot. SPLiK UKSW)

Sekcja Psychologii Lotniczej i Kosmicznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Koło Naukowe Psychofizycznego Przygotowania do Lotów Lotniczej Akademii Wojskowej zaprasza na III Ogólnopolską Interdyscyplinarną Konferencję Naukową „Kariera w przestworzach”.

Konferencja odbędzie się w czwartek 12 marca 2020 roku na terenie kampusu im. ks. prof. Ryszarda Rumianka UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3, budynek 23, w Warszawie. Początek o godz. 10:30.

Także w tym roku organizatorzy chcieliby zainteresować uczestników tematyką związaną m.in. z psychologią lotniczą i kosmiczną, powietrznymi sportami ekstremalnymi, awiacją czy kosmonautyką.

Ponownie zaprosiliśmy kobiety, których praca związana jest z lotnictwem lub szeroko pojętą „karierą w przestworzach”. Mamy nadzieję, że także ta edycja przyniesie dużo ciekawych wystąpień, które zaowocują poszerzeniem wiedzy i chęcią zgłębienia zaprezentowanych tematów – zachęcają organizatorzy.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Uczestnictwo w konferencji można zgłosić do 5 marca 2020 r. wypełniając formularz rejestracyjny (LINK).

Dla wszystkich zapisanych uczestników przewidziane zostały zaświadczenia (wydawane w czasie ostatniej przerwy lub po konferencji).

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Źródło: Sekcja Psychologii Lotniczej i Kosmicznej UKSW
comments powered by Disqus