Hesja Fotoloto 2020

Hesja Fotoloto 2020 (fot. Sławek "hesja" Krajniewski)

Jeśli interesuje was fotografia lotnicza to zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu online Hesja Air-Art Photography, już dziś, 30 grudnia 2020 r. o godzinie 21:00.

Lotnictwo i fotografia. Te dwie pasje od wczesnego dzieciństwa przepełniają życie Sławka "hesji" Krajniewskiego. Miejsca ich przecięcia zawsze znaczone są zdjęciami lotniczymi. Jego fotografie to nie tylko dokumentalno-techniczna archiwizacja lotnictwa. Autor za ich pomocą opowiada ciekawe historie, oddaje niepowtarzalny klimat, pokazuje to, co w lotnictwie najważniejsze – jego dynamikę i piękno!

Dziś wieczór to będzie mały eksperyment. – Wpadłem na pomysł, by zrobić LIVE z podsumowaniem przedziwnego roku fotoloto 2020. Doskwiera mi głód prowadzonych hen kiedyś prelekcji, a wiadomo, że obecnie spotkać się nie można – mówi Sławek "hesja" Krajniewski.

Plan jest taki, że podczas LIVE'a Sławek opowie i pokaże jak wyglądał jego fotolotniczy rok 2020 skupiając się na ciekawostkach i przeżyciach, czyli tym trzecim wymiarze, który sprawia, że jego zdjęcia są dla niego zawsze trójwymiarowe.

Myślę, że będzie to super okazja do choć wirtualnego, ale spotkania, powspominania, pośmiania się, podziękowania dobrym ludziom, a może do wspólnego wypicia drinka za pomyślność w nadchodzącym nowym roku – zachęca lotniczy fotograf.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Źródło: Sławek Hesja Krajniewski
comments powered by Disqus