Przejdź do treści
Źródło artykułu

Festiwal Modeli Kartonowych i Plastikowych w Świdniku

Strefa Historii razem z Klubem Modelarskim "Taurus" działającym przy Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku serdecznie zapraszają do Galerii Venus w Świdniku (ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 17) na kolejną odsłonę wielkiego modelarskiego święta – Festiwal Modeli Kartonowych i Plastikowych 2022. Impreza odbędzie się w dniach 14 – 15 października 2022 r

Po raz kolejny będzie można zobaczyć modele śmigłowców, samolotów, czołgów, okrętów i statków, ciężarówki, rakiety, dioramy tematyczne i wiele, wiele innych cudów stworzonych ludzką ręką. Wystawione prace wezmą udział w konkursie i będą oceniane przez jury.

Festiwal ma charakter konkursu - wystawy. Jest imprezą otwartą i mogą w nim uczestniczyć modelarze indywidualni i zrzeszeni w klubach. Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie dwa modele w każdej z kategorii. Uczestnicy wystartują w dwóch kategoriach wiekowych: junior (do 18 roku życia) oraz senior.

Modele można będzie oglądać w sobotę w godzinach: 13:00-18:00 (sobota). Ogłoszenie wyników odbędzie się również w sobotę w holu Galerii Venus o godz. 18:00.

Strefa Historii (II piętro Galerii Venus) w dniach 14 października będzie czynna w godzinach 9:00-19:00.

W celu usprawnienia rejestracji uczestników w dniu rozpoczęcia Festiwalu, organizatorzy zachęcają osoby, które chciałyby zaprezentować swoje prace na konkursie, do wcześniejszej rejestracji za pomocą formularza on-line na stronie www.mok.swidnik.pl. Rejestracja on-line jest dostępna do piątku 1 października do 14 października 2022 r. do godz. 16:00.

Więcej informacji, regulamin festiwalu oraz karty zgłoszenia dla uczestników można znaleźć w zakładce "do pobrania" na stronie www.mok.swidnik.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony