Przejdź do treści
Europejskie Sympozjum Spadochronowe - 16-18 listopada 2022 (fot. ess-2022.konfeo.com)
Źródło artykułu

Europejskie Sympozjum Spadochronowe 2022 już od jutra

W dniach 16-18 listopada 2022 r., w Airport Okręcie Hotel w Warszawie, odbędzie się kolejne Europejskie Sympozjum Spadochronowe.

Europejskie Sympozjum Spadochronowe, to jedyne takie wydarzenie w Europie, podczas którego będzie można spotkać wyjątkowych skoczków, instruktorów i ekspertów z tej branży.

W agendzie znajdą się prezentacje związane z bezpieczeństwem w skokach różnego rodzaju, analiza incydentów, omówienie specyfiki sprzętowej i wiele innych. Prezentacje będą tłumaczone symultanicznie w obie strony (z angielskiego na polski i z polskiego na angielski).

Na Sympozjum znajdziecie wielu ekspertów spadochroniarstwa z Polski i z zagranicy w jednym miejscu. Warto posłuchać, czegoś się nauczyć i przy okazji porozmawiać podczas przerwy kawowej. Organizatorzy potwierdzają pierwszych prelegentów Sympozjum: Bill Booth (UPT), Dan Brodsky-Chenfeld (Skydive Perris), Albert Berchtold (USPA), Tom Parker (SunPath), Rob Kendall (SunPath), Lesley Gale (Skydive Mag), Rich Medalay (PD), Uschi Wagner (Pink Skydive Klatovy), Gonçalo Resende, Bartek Ryś, Tomasz Witkowski, Sebastian Dratwa. Pełna agenda z podziałem na dni i godziny dostępna jest pod tym linkiem www.skydivingsymposium.eu/agenda22/

3-dniowe wydarzenie łączące środowisko spadochronowe w jednym miejscu, pozwoli na wymianę doświadczeń, poznanie nowych osób czy zaplanowanie zagranicznych wyjazdów.

Podczas wydarzenia zaplanowane są ścieżki 3 tematyczne: dla Tandem Pilotów, dla Instruktorów oraz dla Riggerów, a w tym samym czasie odbywać się będą prezentacje dla wszystkich skoczków, panele dyskusyjne i wiele innych atrakcji.

Więcej informacji na stronie www.skydivingsymposium.eu

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony