Przejdź do treści
Dzień Latawca na lądowisku Łapajówka 2023 (fot. Urząd Gminy Zarzecze)
Źródło artykułu

Dzień Latawca na lądowisku Łapajówka

W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie na tegoroczny Dzień Latawca, który odbędzie się w dniu 24 września 2023 r. na lądowisku w Łapajówce. Początek o godzinie 14:00.

W niedzielne popołudnie najmłodsi i nie tylko będą mieli okazję zamienić się w konstruktorów, poznać bliżej podniebny świat i moc lotniczych atrakcji.

Podczas wydarzenia rozstrzygnięty zostanie konkurs na "super latawiec".

W tym dniu nie zabraknie także atrakcji dla całych rodzin, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zarzecka Fundacja Sportów Lotniczych i Modelarskich przygotowała wiele konkursów, zabaw oraz niespodzianek. W programie oprócz zawodów w puszczaniu latawców będą konkurencje dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych, Piana Party, dmuchańce, catering i wiele innych. Organizatorzy przygotowali dla uczestników liczne nagrody.

Na przybyłych gości czekało mnóstwo atrakcji m.in. pokazy modeli latających, loty paralotniowe, lot balonem oraz symulator lotu.

Swój udział w imprezie zapowiedzieli paralotniarze z Lotniczego Stowarzyszenia Ziemi Łańcuckiej w Rogóżnie. Jak sami mówią: "Starsi natomiast uczestnicy, będą mogli polatać na nieco większych "latawcach". Mamy nadzieję, że tak jak podczas ostatnich dożynek tak i podczas Święta latawca będzie nas sporo i że przysłużymy się krzewieniu sportów lotniczych wśród najmłodszych."

Więcej informacji na stronie Urząd Gminy Zarzecze.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony