Dzień Dziecka w PL Łódź

Port Lotniczy Łódź

Wystawa fotografii lotniczej, pokaz umundurowania polskich pilotów, prezentacja modeli samolotów, a także prawdziwego szybowca to tylko część atrakcji proponowanych przez pracowników łódzkiego lotniska dla najmłodszych z okazji ich święta.

W niedzielę 30 maja, w godzinach od 13:00 do 18:00 na stoisku Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta będzie można też spróbować swoich sił w składaniu samolotów techniką orgiami i konkursie plastycznym dla najmłodszych pod hasłem „Lotnisko moich marzeń”.

Dla dorosłych przygotowaliśmy ofertę letniego, rodzinnego wypoczynku z wylotem z Łodzi. A w tym roku na wakacje z łódzkiego lotniska będzie można polecieć m.in. do Turcji, Tunezji, Grecji, Egiptu, Izraela i po raz pierwszy do Bułgarii.

Organizatorzy zapraszają zarówno dorosłych jak i dzieci – będą przy wejściu nr 3 do Atlas Areny. Znak rozpoznawczy – balon z napisem „Lataj z Łodzi”.

W przygotowaniu imprezy pomagali członkowie Klubu „Na Prostej”, Stowarzyszenie Aeroklub Łódzki i przedstawiciele Polskiego Centrum Origami z Łodzi.

Źródło: Port Lotniczy Łódź
comments powered by Disqus