Przejdź do treści
CPK Ankieta wśród osób związanych z lotnictwem
Źródło artykułu

Czy CPK to dobry pomysł dla Polski i polskiego lotnictwa? Ankieta dla związanych z lotnictwem

Chcielibyśmy poznać, aby następnie podzielić się nimi z Wami, nastrojami dotyczącymi tej wiekopomnej inwestycji. Do krótkiej, dwuminutowej ankiety zapraszamy pilotów, pilotki, stewardów, stewardessy, służby ruchu lotniczego, mechaników lotniczych i wszystkich innych związanych z lotnictwem

Ankieta jest jak zawsze w 100% anonimowa. I obiecujemy, że choćby płacili nam żywą gotówkę za każdy oddany głos, to nie oddamy go, bo ponad wszystko cenimy dyskrecję i szacunek do składanych Wam obietnic. Dlatego nie pytamy o cokolwiek, co umożliwiłoby Waszą jednoznaczną identyfikację. A IP adresy skasujemy po zagregowaniu wyników. 

Nie chcąc sugerować czy CPK powinien, czy nie powinien i abyście nie czuli się manipulowani przez nikogo, wyłączyliśmy możliwość komentowania tego posta i ankiety. Komentowanie włączymy w podsumowaniu. Kolejność, że najpierw pytamy o argumenty ZA a w drugiej PRZECIW, wynika z czystego przypadku. Układ linii lotniczych jest alfabetyczny. 

A i jeszcze jedna ważna rzecz Z uwagi, że nie chcemy nikogo śledzić elektronicznie, nie wprowadziliśmy żadnych ograniczeń na ilość wypełnionych ankiet. Dlatego, prosimy jedną osobę o jeden głos.

Z uwagi na fakt, że stanowisko "jestem za a nawet przeciw", zarezerwowane jest przede wszystkim dla polityków podczas wypowiedzi medialnych, po zaznaczeniu ZA, znika pole PRZECIW i odwrotnie.

Na Wasze głosy czekamy do końca lutego. Zapraszamy do udziału i z góry dziękujemy za poświęcony czas. Wyniki, jak zawsze opublikujemy w zagregowanej formie.

Zanim zaczniesz odpowiadać, prosimy przeczytaj uważnie wszystkie pytania. W pytaniu ZA i PRZECIW możesz podać własne pomysły/argumenty. Bardzo prosimy o udział w tej wspólnej inicjatywie. Dyskusje, zostawmy sobie na deser.

Komunikat


Sorry… This form is closed to new submissions.

Ankieta zamknięta. Dziękujemy za oddane głosy. Wyniki niebawem.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony