Przejdź do treści
Źródło artykułu

Bieg Pamięci Bitwy o Anglię

Portal dlapilota.pl razem z firmą Monsterevent zaprasza do wirtualnego biegu i przebiegnięcia minimum 5km w swoim tempie. Projekt ma na celu zmobilizowanie do uprawiania sportu oraz wspiera cele charytatywne.

Dystans można zaliczyć też w innej formie, np. spacerując, jeżdżąc na rowerze lub rolkach, a nawet pływając. Przyślij zdjęcie z potwierdzeniem osiągniętego dystansu i czasu (aplikacja, zegarek, telefon), a otrzymasz nietuzinkowy MEDAL wraz z pamiątkowym NUMEREM STARTOWYM zapakowany w eleganckie ETUI.

W 80 rocznicę Bitwy o Anglię odbędzie się cykl 4 wirtualnych biegów - terminy:

Do zdobycia są cztery medale o wymiarach 97mm x 80mm, wykonane ze stali szczotkowanej z nadrukiem UV, na których prezentujemy samoloty biorące udział w bitwie: Spitfire, Messerschmitt, Hurricane i Junkers.


Na rewersie każdego medalu znajdują się informacje techniczne na temat poszczególnych samolotów. Każdy medal spakowany będzie wraz z pamiątkowym numerem startowym w eleganckie etui.3 złote z każdego zakupionego pakietu zostanie przekazane  dla Fundacji Historycznej Lotnictwa Polskiego. Cena każdego pakietu wynosi 44 zł i zawiera koszt przesyłki.

Pakiet: SPITFIRE + MESSERSCHMITT + HURRICANE + JUNKERS - cena pakietu 160 zł, w tym wliczony koszt wysyłki. Wszystkie 4 medale zostaną wysłane po zakończeniu całego cyklu.

Nie ważne gdzie jesteś – biegaj i pomagaj! Portal dlapilota.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.virtualrunning.com.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony