Przejdź do treści
Aviation Expo 2021 (fot. targikielce.pl)
Źródło artykułu

AVIATION EXPO największymi targami lotniczymi w Polsce

60 wystawców i trzy tysiące m2 przestrzeni wystawienniczej. Maszyny z całego świata i firmy z takich krajów jak Litwa, Łotwa czy Pakistan. 11 września rozpoczynają się III Targi Lotnicze AVIATION EXPO w Targach Kielce - największa impreza lotnicza w Polsce.

W tym roku organizatorzy tradycyjnie skupiają się na lekkich maszynach latających, które wbrew powszechnym opiniom wcale nie powodują kryzysu w budżecie domowym lub firmowym. A mogą za to dostarczyć dużo zabawy lub służyć jako narzędzie do pracy. A najlepiej jedno i drugie.

Stawiamy na lotnictwo lekkie na każdą kieszeń. Chcemy pokazać, że nie tylko najbogatsi mogą pozwolić sobie na własną maszynę latającą, a wręcz przeciwnie. Współczesne technologie pozwalają na tworzenie wydajnych i wytrzymałych maszyn, których koszt zakupu często nie przekracza ceny samochodu osobowego. Równie podekscytowani naszą imprezą są także producenci i dystrybutorzy sprzętu lotniczego. Dlatego z przyjemnością chciałbym poinformować, że tegoroczne kieleckie Targi Lotnicze AVIATION EXPO będą znacznie większe, niż poprzednia edycja – mówi Tomasz Krawiec, menedżer projektu AVIATION EXPO.

Na tegorocznym AVIATION EXPO nie zabraknie wyjątkowych maszyn. Jedną z nich będzie Dynali H3 Sport 135HP – najnowszy i najmocniejszy model ultralekkiego śmigłowca belgijskiego producenta wiropłatów komercyjnych, samolot Pipistrel Virus SW, czy unikatowa replika samolotu Curtiss Model D z 1911.

AVIATION EXPO to także miejsce poszerzania swojej wiedzy. Wydarzeniu towarzyszą dwie całodniowe konferencje z udziałem ekspertów: Technology and Law for Aviation – technologia i prawo lotnicze i Global Drone Conference – bezzałogowe statki powietrzne.

Na AVIATION wystawiają się także firmy oferujące sprzęt związany w różnym stopniu z przemysłem lotniczym. Swoją ofertę przedstawią m. in.: SpeedFloor ze swoim systemem posadzek podłogowych dla obiektów lotniczych, TPP Thermoplastics Polska z kratami trawiastymi do budowy lotnisk, krajowej produkcji oświetlenie lotnicze AvioLights, czy awionika lotnicza słoweńskiej firmy Kanardia.

Targi Lotnicze AVIATION EXPO odbędą się 11 - 12 września 2021 roku w Targach Kielce.

Ruszyła rejestracja na III Targi Lotnicze AVIATION EXPO w Targach Kielce. Można już kupować bilety.

Wszystkie informacje, łącznie z cenami biletów i pełną listą wystawców, znajdują się na stronie www.targikielce.pl/aviation-expo


Przeczytaj również:
Świat dronów na AVIATION EXPO
Eksperci o lotnictwa podzielą się wiedzą na AVIATION EXPO
Latające maszyny na każdą kieszeń podczas AVIATION EXPO 2021

 

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony