Przejdź do treści
Konferencje Aviation Expo, fot. Aviation Expo
Źródło artykułu

Eksperci o lotnictwa podzielą się wiedzą na AVIATION EXPO

Lotnictwo to nie tylko hobby, ale też dochodowy biznes. Każdy, kto myśli o powiązaniu swojej firmy z awiacją musi być biegły w aspekcie prawnym i technologicznym tej branży. Dlatego organizatorzy kieleckich Targów AVIATION EXPO przygotowali kompendium wiedzy o lotnictwie, w formie całodniowej konferencji z udziałem najwybitniejszych ekspertów.

Podczas konferencji Technology and Law for Aviation tematami wiodącymi będzie nowoczesne lotnisko, rozwój biznesu cargo, paperless cockpit, szkolenia do ATPL, nowoczesne technologie w zarządzaniu przestrzenią powietrzną i tajemnica przedsiębiorstwa. Podczas spotkania zobaczymy ekspertów z polskich lotnisk, przedstawicieli firm ground handlingowych, przedstawicieli firm CARGO, europejskich ekspertów w zakresie prawa nowych technologii.

Spotkanie organizowane jest przez Joannę Wieczorek – eksperta prawa lotniczego współpracującego z kancelarią Dentons, rzecznika prasowego Aeroklubu Polskiego, doradcę strategicznego Drone Alliance Europe.

Konferencja odbędzie się w sobotę, 11 września w sali DELTA Centrum Kongresowego Targów Kielce. Rozpoczęcie o 9:30. Na spotkanie można zarejestrować się na stronie wydarzenia: https://www.targikielce.pl/aviation-expo/o-wydarzeniu/konferencja-technology-and-law-for-aviation-110920

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony