Przejdź do treści
Źródło artykułu

Air Show Radom 2023 – ruszają przetargi na stoiska dla handlu i gastronomii

W piątek, 31 marca br. Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie przeprowadzi pierwszą licytację na której pod młotek trafią stoiska w strefie komercyjnej AIR SHOW Radom 2023.

Będzie to ustny przetarg nieograniczony na najem powierzchni z przeznaczeniem na urządzenie punktów handlowo-usługowo-gastronomicznych w trakcie Międzynarodowych Pokazów Lotniczych AIR SHOW Radom 2023 zaplanowanych w ostatni weekend wakacji, 26-27 sierpnia br. Na zainteresowanych czekają aż 262 stanowiska o różnej wielkości i w różnych strefach.

Po pięciu latach przerwy powraca AIR SHOW w Radomiu, największe wydarzenie lotnicze w Europie środkowo-wschodniej, podczas którego oprócz niesamowitych pokazów w powietrzu można będzie podziwiać wystawę sprzętu pozostającego na wyposażeniu Sił Zbrojnych RP oraz specjalnie przygotowane na tę okazję ekspozycje przemysłu lotniczego i obronnego. Tegoroczna edycja, obchodzona tradycyjnie w ramach Święta Lotnictwa, poświęcona jest 90-tej rocznicy udanego przelotu kpt. pil. Stanisława Skarżyńskiego nad Oceanem Atlantyckim. Celem nadrzędnym organizatorów wydarzenia są przede wszystkim bezpieczne, atrakcyjne pokazy w powietrzu, popularyzacja historii i lotnictwa polskiego oraz prezentacja kunsztu polskich pilotów. Planowana liczba widzów podczas Międzynarodowych Pokazów Lotniczych AIR SHOW Radom 2023 to 90 tys. osób każdego dnia.

Jest to świetna okazja dla wszystkich przedsiębiorców oraz wystawców, aby zaprezentować swoją bogatą ofertę handlową, usługową i gastronomiczną w trakcie wydarzenia. Na terenie radomskiego lotniska do najmu przygotowano łącznie aż 262 stanowiska o różnych wymiarach pod punkty handlowe, usługowe i gastronomiczne.

Dla właścicieli restauracji, barów i firm cateringowych oprócz stanowisk w standardowych sektorach dostępne będzie 6 miejsc w strefach gastronomicznych, w których swoją kuchnię będą mogły zaprezentować na przykład mobilne punkty, tzw. food trucki.

Wyłączeniem w przetargu organizowanym 31 marca br. objęty jest alkohol (którego dystrybucja na terenie Air Show Radom 2023 ograniczona będzie wyłącznie do sprzedaży napojów zawierających do 3,5%) oraz strefy grillowe. Na ich najem zaplanowane zostaną kolejne przetargi – tym razem pisemne, które odbędą się w późniejszym terminie.

Pierwszy ustny przetarg nieograniczony na najem części terenu lotniska położonego w Radomiu przy ul. Sadków 9 pod stoiska odbędzie się 31 marca o godz. 9:00 w sali Klubu 19 Brygady Zmechanizowanej w Lublinie, ul. Żwirki i Wigury 6.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wskazanego wadium przelewem na rachunek Oddziału Regionalnego Agencji w Lublinie w terminie do 27 marca 2023 r. Za datę wpłaty przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego lubelskiego oddziału AMW. Dla zwiększenia szans na powodzenie w przetargu AMW zachęca do wpłaty wadium na kilka stanowisk. Jeśli miejsce nie zostanie wylicytowane, to każde wadium jest zwracane w ciągu 3 dni roboczych.

Więcej informacji oraz szczegółowy wykaz stoisk w poszczególnych sektorach wraz z mapami poglądowymi dostępne są na stronie www.amw.com.pl


Przeczytaj również:
Ceny biletów na AIR SHOW Radom 2023
Elita pilotów znów na Air Show Radom 2023

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony