"...110 węzłów z otwartym oknem przy minus 28." – uLotne Rozmowy

uLotne Rozmowy (fot. ulotnerozmowy.pl)

Od lipca br. Konrad Stasiczak – pasjonat lotnictwa prowadzi ciekawy podcast: "uLotne Rozmowy".

Jego gośćmi mają być nie tylko piloci, ale również ludzie związani z lotnictwem, dla których jest ono największą pasją, a często sposobem na życie. Pasjonaci. To słowo najtrafniej definiuje ludzi, którzy będą rozmówcami Konrada Stasiczaka.

9 listopada br. Konrad Stasiczak przeprowadził rozmowę z kolejnym gościem. Ci z Was, którzy mają, lub mieli przyjemność latać w lotnictwie General Aviation pewnie nie raz usłyszeli w słuchawkach: – Warszawa Informacja, dzień dobry.

Głos, który usłyszycie we wczorajszej rozmowie mógł być dokładnie tym samym, który Was przywitał na FIS Warszawa lub FIS Olsztyn. Dodatkowo biorąc do ręki Przegląd Lotniczy na pewno widzieliście zdjęcia autorstwa trzeciego gościa "uLotnych Rozmów". Informator FIS na obszarach Warszawa i Olsztyn, fotograf lotniczy specjalizujący się w sesjach Air-to-Air, pilot i pasjonat lotnictwa.

Trzecim gościem Konrad Stasiczak jest Andrzej Rutkowski.

Zapraszam Was na pierwszą część rozmowy z Andrzejem Rutkowskim, która dotyczyła jego pracy w Służbie Informacji Powietrznej, fotografii lotniczej i zamiłowaniu do lotnictwa. Słuchajcie uważnie bo znajdziecie w tej rozmowie niespodziankę.

Źródło: ulotnerozmowy.pl
comments powered by Disqus