#LivezPolicją – zostań policyjnym pilotem

S-70i Black Hawk należący do Policji w locie - widok z boku z ukosa (fot. policja.pl)

Chcesz dołączyć do elitarnej grupy policyjnych pilotów? Jesteś ciekaw, jak wygląda codzienna służba tych, którzy pilnują bezpieczeństwa z lotu ptaka? A może marzy Ci się pilotowanie policyjnego Black Hawka lub Bella?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co musisz zrobić, żeby zasiąść za sterami policyjnego śmigłowca –oglądaj #LivezPolicją – zostań policyjnym pilotem już w najbliższy wtorek, 27 kwietnia o godzinie 17:00.

Podczas live’a będzie można dowiedzieć się m.in. co oznacza w policyjnym lotnictwie GARDA i kiedy jest używana, czy policyjny pilot to zawód typowo męski czy wręcz przeciwnie – są wśród pilotów także kobiety i za co w policyjnym Black Hawku odpowiedzialny jest Crew Chief.

– Już teraz możemy zdradzić, że czeka Was nie lada niespodzianka. Z naszą kamerą zajrzymy tam, gdzie nie każdy może wejść. A gdzie to będzie – dowiesz się oglądając nasz #LivezPolicją – zachęca do udziału w wydarzeniu Policja.

Warto wziąć udział w tym spotkaniu już dziś, 27 kwietnia o godz. 17:00 na profilu facebookowym Polska Policja oraz po raz pierwszy na kanale na YouTube

Tym razem gośćmi #LivezPolicją będą piloci i mechanicy z Zarządu Lotnictwa Policyjnego Głównego Sztabu Policji Komendy Głównej Policji.

Więcej informacji również na stronie wydarzenia.

Pamiętaj – już dziś #LivezPolicją – zostań policyjnym pilotem. Do zobaczenia!

Źródło: policja.pl
comments powered by Disqus