Strefa dla spotterów na V Podkarpackich Pokazach Lotniczych w Turbi

Spotterzy (fot. EPML Spotters)

Fani lotnictwa zapisali już z pewnością w swoich kalendarzach datę 2 czerwca 2019 r., na kiedy to zaplanowano piątą już edycję Podkarpackich Pokazów Lotniczych w Turbi.

Najważniejszym punktem Podkarpackich Pokazów Lotniczych będą podniebne akrobacje, podczas których będzie można podziwiać zarówno historyczne statki powietrzne, jak i współczesne.

To nie lada gratka dla spotterów. Dla miłośników fotografii lotniczej, na terenie pokazów przewidziana jest specjalna strefa spotters, ułatwiająca fotografowanie statków powietrznych w czasie pokazów.

Dostęp do tej strefy będzie ograniczony jedynie dla osób posiadających specjalne akredytacje spotterskie (nie mylić z akredytacją dla mediów).

Osoby zainteresowane otrzymaniem akredytacji spotters proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Formularz rejestracyjny dla spotterów

UWAGA: Wnioski o akredytację przyjmowane będą do 24 maja 2019 r.

Wypełnienie i przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z przyznaniem akredytacji! O przyznawaniu akredytacji organizatorzy będą informować mailowo, na adres podany w formularzu zgłoszeniowym. Organizator nie bierze odpowiedzialności za sytuację, w której zgłaszający nie otrzyma informacji o przyznaniu akredytacji, na skutek błędnego podania adresu mailowego w formularzu zgłoszeniowym.

Na jedną grupę spotterską organizatorzy przewidują 3 miejsca. Istnieje możliwość przyznania większej ilości miejsc, po indywidualnym uzgodnieniu i umotywowaniu takiego zgłoszenia. W tym celu organizatorzy proszą o kontakt na adres info.rpo@podkarpackie.pl.

Identyfikatory dla osób akredytowanych będą do odebrania 1 oraz 2 czerwca br. Miejsce odbioru zostanie podane w wiadomości mailowej.

Więcej informacji na stronie www.pokazylotnicze.podkarpackie.pl


Przeczytaj również:
Uczta dla miłośników akrobacji lotniczych podczas Podkarpackich Pokazów Lotniczych w Turbi

Źródło: pokazylotnicze.podkarpackie.pl
comments powered by Disqus