Przejdź do treści
Learjet 60 należący FAI Air Ambulance
Źródło artykułu

Pojawiły się spekulacje, że na pokładzie samolotu, który przyleciał z Moskwy do Hanoweru, mógł być Kadyrow lub Putin

20 września prywatny luksusowy samolot medyczny przyleciał z Moskwy do Hanoweru.- piszą niemieckie media. Pojawiły się spekulacje, że na pokładzie mógł znajdować się Ramzan Kadyrow lub władca Rosji Władimir Putin.

Portal t-online poinformował, że 20 września prywatny odrzutowiec leciał z Moskwy do Hanoweru.

Dane z portalu śledzenia lotów "fligthradar24.com" wykazały, że był to Bombardier Learjet 60 z elitarnej floty FAI Air Ambulance, która, jak zauważa portal Focus Online, "oferuje pasażerom na pokładzie luksus na najwyższym poziomie i najnowocześniejszą technologię medyczną".

Prywatny odrzutowiec wystartował z Norymbergi o 8. rano, wylądował w Moskwie o 11.42, a stamtąd poleciał bezpośrednio do Hanoweru, gdzie dotarł o 14.51.

Rzecznik policji federalnej poinformował gazetę "Hannoversche Allgemeine Zeitung" (HAZ), że na pokładzie samolotu było dwóch Niemców.

Wcześniej w serwisie X (dawniej Twitter) pojawiły się spekulacje na temat tego, kto może znajdować się w samolocie. Często wymieniano nazwisko przywódcy Czeczenii Ramzana Kadyrowa; niektórzy spekulowali również, że pacjentem był Władimir Putin - pisze t-online.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony