Przejdź do treści
Źródło artykułu

PLL LOT i Thales przedłużają umowę na obsługę systemu rozrywki pokładowej

Polskie Linie Lotnicze LOT i firma Thales przedłużyły na 9 lat umowę na obsługę techniczną systemów rozrywki pokładowej (IFE) dla floty samolotów B787 Dreamliner - poinformował w piątkowym komunikacie Thales.

Dodatkowo w ramach umowy operator IFE (In-Flight Entertainment) zapewnia liniom lotniczym dostępność dedykowanego klientowi zespołu serwisowego.

"Dzięki naszym technikom z lotniska na Okęciu pasażerowie podróżujący codziennie z Warszawy do takich miast jak Nowy Jork, Chicago, Toronto, Tokio, Seul czy Pekin mają w trakcie lotu dostęp do najnowszych filmów, muzyki, gier i wiadomości. Każdy pasażer może także na bieżąco sprawdzać status lotu i otrzymywać wszelkie instrukcje dotyczące bezpieczeństwa" - powiedziała, cytowana w komunikacie, prezes Thales w Polsce Magdalena Nizik.

Thales działa w dziedzinie zaawansowanych technologii, inwestuje w innowacje cyfrowe i "deep tech" – łączność, big data, sztuczną inteligencję, cyberbezpieczeństwo i komputery kwantowe. Thales zatrudnia 81 tys. pracowników w 68 krajach. (PAP)

autor: Łukasz Pawłowski

pif/ amac/

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony