Przejdź do treści
Terminarz Lotniczy 2016
Źródło artykułu

Terminarz Lotniczy 2016 już w sprzedaży

Jak co roku, nakładem wydawnictwa Pileus ukazał się kalendarz książkowy z mnóstwem akcentów i informacji lotniczych. Każdy tydzień posiada indywidualną fotografie tła. Terminarz z pewnością spodoba się każdemu entuzjaście, a zastosowany praktyczny format A5 z łatwością znajdzie codzienne miejsce w torbie lub plecaku. Będzie także bardzo trafionym, a zarazem niedrogim prezentem pod choinkę.

176 stron wydrukowano na grubym papierze. Szyta, twarda oprawa i dobra jakość wykonania zapewnią wytrzymałość na cały rok użytkowania. Nad Terminarzem Lotniczym patronat objął portal dlapilota.pl.

Wydawca, firma Pileus działa od 2012. Specjalizuje się w sektorze wydawniczym oraz szkoleń lotniczych. Do tej pory na rynku pojawiły się podręczniki dla pilotów samolotowych i szybowcowych (w opracowaniu są kolejne tytuły). Firma prowadzi szkolenia stawiając na ich wysoką jakość. W styczniu 2016 rusza kolejna edycja szkolenia do Licencji Dyspozytora Lotniczego (FDL), a na wiosnę pierwsza grupa przyszłych operatorów bezzałogowych statków powietrznych rozpocznie trening w Góraszce.

Dział wydawniczy przygotowuje na wiosnę 3 nowe lotnicze tytuły, o których poinformujemy jeszcze przed rozpoczęciem dystrybucji.

Wszystkie publikacje dostępne są w naszym sklepie na stronie www.sklep.dlapilota.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony