Przejdź do treści
Źródło artykułu

XX Motoparalotniowe Mistrzostwa Polski we Wrocławiu

Aeroklub Wrocławski zaprasza motoparalotniarzy do udziału w dwudziestej edycji Motoparalotniowych Mistrzostw Polski, które odbęda się w dniach od 29 sierpnia do 2 września 2018 r. na lotnisku w Szymanowie.

Zawody zostaną rozegrane w 4 klasach : PF1, PL1, PF2 i PL2. W wypadku uczestnictwa w klasie mniej niż 4 załóg klasa nie zostanie rozegrana. Podczas zawodów zostaną wyłonieni zwycięzcy XX MPMP. Wyniki Mistrzowie Polski wliczane są do rankingu MPPP.

Warunkiem uczestnictwa w Mistrzostwach jest posiadanie ważnego świadectwa kwalifikacji upoważniającego do wykonywania lotów na posiadanym PPG/PPGG lub dokumentu zagranicznego upoważniającego do wykonywania takich lotów, Licencji Sportowej FAI, ważnego ubezpieczenia OC w związku z wykonywanymi lotami, podpisanie karty rejestracyjnej zawodnika w dniu rejestracji oraz posiadanie sprawnego technicznie skrzydła i silnika oraz spadochronu ratunkowego.

Zawodnicy nie posiadający licencji sportowej FAI (NAC), będą dopuszczeni do udziału w zawodach, ale nie będą klasyfikowani w XX MPMP.

Udział w Mistrzostwach należy zgłosić elektronicznie na adres e-mail: a.paska@aeroklubpolski.pl

Wymagane jest posiadanie rejestratorów typu AMOD. Dla osób które nie posiadają w/w rejestratora możliwe będzie wypożyczenie (aeroklub posiada kilka sztuk). Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację przy zgłaszaniu uczestnictwa mailem.

Więcej szczegółowych informacji na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony