Photoday z Aeroklubem Ziemi Lubuskiej na lotnisku w Przylepie

Photoday z Aeroklubem Ziemi Lubuskiej na lotnisku w Przylepie (fot. Jerzy Malicki)

Czas na kolejny Photoday! Tym razem zapraszamy wszystkich do Przylepu! Będzie to już druga wizyta w Przylepie. Spotkanie już w sobotę, 9.05.2015 r.

„Photoday” to plenerowa impreza dobrze znana pasjonatom amatorskiej fotografii, dzięki której mają możliwość odwiedzenia i sfotografowania najciekawszych, często niedostępnych na co dzień, miejsc w całej Polsce. W poprzednich edycjach imprezy, na długiej liście odwiedzanych przestrzeni znalazły się m.in: stare koszary, opuszczone fabryki, kulisy teatrów, strychy uczelni, złomowiska, zamknięte obszary lotnisk czy wojskowe poligony i stacje kolejowe.

Serwis naszemiasto.pl zaprasza wszystkich lubiących fotografować ciekawe miejsca do Przylepu. Photoday jest organizowany wspólnie z Aeroklubem Ziemi Lubuskiej. Samoloty, lotnisko, maszyny, piękne widoki to wszystko będziecie mogli fotografować! Atrakcji na pewno nie zabraknie!

I uwaga na zwycięzcę czeka wyjątkowa nagroda - przelot nad Zieloną Górą!

Spotykamy się w sobotę, 9.05.2015 r. o godz. 10.15 w Przylepie.

Nie czekajcie i już dzisiaj zapiszcie się na listę! Liczba miejsc - 50.

Zapisy odbywają się na stronie serwisu www.zielonagora.naszemiasto.pl, gdzie na uczestników czekają również relacje z zorganizowanych sesji oraz konkursy na najlepsze zdjęcia wykonane podczas plenerów.

UWAGA: Uczestnicy muszą mieć ze sobą kamizelkę odblaskową.

Więcej informacji na stronie: www.zielonagora.naszemiasto.pl

Źródło: naszemiasto.pl
comments powered by Disqus