Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Aerofestival 2018 – potwierdzone!

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Aerofestival 2018 (fot. Międzynarodowe Targi Poznańskie)

Ponad 10 godzin pokazów, dziesiątki statków powietrznych, niespotykane dotąd atrakcje na ziemi. Tak w kilku słowach zapowiada się trzecia edycja Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Aerofestival 2018, która odbędzie się w dniach 19-20 maja 2018r., na terenie Portu Lotniczego Poznań-Ławica.

W ubiegłym roku wydarzenie odwiedziło ponad 40 000 osób, które mogły podziwiać pokazy lotnicze w wykonaniu najlepszych pilotów z całego świata oraz przyjrzeć się z bliska ekspozycji statycznej statków powietrznych wszystkich kategorii – począwszy od helikopterów, szybowców, poprzez samoloty transportowe, a na statkach ponaddźwiękowych kończąc.

„Po wielu miesiącach ciężkiej pracy możemy oficjalnie zapowiedzieć kolejną edycję Aerofestival`u. Jesteśmy przekonani, iż będzie to wydarzenie wyjątkowe, które sprosta oczekiwaniom wszystkich – zarówno fanów lotnictwa, jak i całych rodzin, chcących spędzić czas wolny w unikatowy sposób.” – powiedział Tomasz Kobierski, Wiceprezes Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Więcej informacji już niebawem na www.Aerofestival.pl.

 

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
comments powered by Disqus