Salon Lotniczy LS Academy w 2020 roku odwołany

Obsługa naziemna samolotu (fot. LS Airport Services)

W związku z pandemią koronawirusa w Polsce, organizatorzy z przykrością poinformowali o odwołaniu Salonu Lotniczego LS Academy w 2020 roku.

Tym samym nie odbędzie się konferencja pt.: "Wyzwania kształcenia zawodowego w świetle zmian prawnych wprowadzonych w 2019 roku", która miała towarzyszyć temu wydarzeniu.

Pierwotnie Salon Lotniczy LS Academy miał odbyć się w marcu. Jednak w związku z rozporządzeniem Premiera RP oraz Wojewody Mazowieckiego z dnia 10 marca 2020 r., a także rekomendacją współorganizatora – Urzędu m.st. Warszawy,  organizator poinformował w marcu o przełożeniu wydarzenia na nieodległy, bezpieczny dla wszystkich terminie.

Dziś ostatecznie organizatorzy zdecydowali o przełożeniu imprezy na przyszły rok.

Salon Lotniczy LS Academy to wydarzenie mające przybliżać warszawiakom możliwości kształcenia zawodowego i kariery w branży lotniczej! To możliwość spotkania i rozmowy z mechanikiem lotniczym, pracownikiem obsługi pasażerów w terminalu lotniczym, pracownikiem specjalistycznych pojazdów obsługi naziemnej czy koordynatorką rejsów.

Salon Lotniczy LS Academy to inicjatywa organizowana wspólnie przez największego pracodawcę w branży lotniczej w Polsce, czyli Grupę Kapitałową LS w skład której wchodzą Spółki LS Airport Services oraz LS Technics oraz warszawskie szkoły kształcące w zawodach przygotowujących do pracy na lotniskach – Technikum Lotnicze nr 9 im. Bohaterów Narwiku, Zespół Szkół im. Piotra Wysockiego oraz Zespół Szkół nr 12 im. Olimpijczyków Polskich przy wsparciu stołecznego Biura Edukacji oraz Warszawskiego Systemu Doradztwa Zawodowego oraz Miasta Stołecznego Warszawa.

Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji Salonu, którą wraz z naszymi Partnerami planujemy zorganizować w pierwszej połowie 2021 roku – zapraszają organizatorzy na przyszłoroczny Salon Lotniczy LS Academy.

Źródło: LS Airport Services
comments powered by Disqus