Piknik w Płocku nie odbędzie się

Aeroklub Ziemi Mazowieckiej

W ślad za Aeroklubem Ziemi Mazowieckiej przekazujemy Wam niestety nie zadowalającą informację, że w tym roku nie odbędzie się piknik lotniczy w Płocku.
Poniżej list  Prezesa Zarządu Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej, pana  Bogusława Strześniewskiego 

Szanowni Państwo!
W imieniu Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej w Płocku z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych, w związku z wycofaniem się jednego z kluczowych sponsorów ze swoich dotychczasowych deklaracji oraz sytuacją w zakresie ubezpieczenia pokazów lotniczych – zmuszeni jesteśmy odwołać tegoroczną edycję Płockiego Pikniku Lotniczego.

Mimo ogromu prac związanych, z całą złożoną procedurą przygotowania tak dużej imprezy, zmuszeni byliśmy na 30 dni przed deklarowanym terminem Pikniku, podjąć najtrudniejszą dla każdego organizatora decyzję, decyzję o odwołaniu imprezy.
Gdy uzyskaliśmy wszystkie potwierdzenia zgłoszeń i deklaracji, oczywiste stało się, że możliwa do zrealizowania w tym roku formuła imprezy, nie pozwoliłaby na zapewnienie właściwej jej rangi atrakcyjności, poziomu bezpieczeństwa i promocji. Obniżając jakość pokazów narażalibyśmy na szwank dobre imię naszych sponsorów, partnerów, podwykonawców i uczestników pokazów.

Nie godząc się na obniżenie klasy pokazów poniżej oczekiwań widzów i ustalonych w latach ubiegłych kanonów, zdecydowaliśmy się podjąć tę niezwykle trudną decyzję. Wszystkim patronom, partnerom i sponsorom, ze szczególnym uwzględnieniem władz Miasta Płocka, wszystkim załogom oraz wolontariuszom dziękujemy za zaangażowanie, a jednocześnie serdecznie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Pozostajemy z nadzieją, że za rok z płockiej nadwiślańskiej skarpy wspólnie będziemy podziwiać podniebne akrobacje w ramach imprezy zorganizowanej na najwyższym poziomie. Poziomie, na jaki zasługują widzowie i uczestnicy jak również Płock, jako szczególne miejsce pokazów. Chcielibyśmy również, w kolejnej edycji Płocki Piknik Lotniczy 2013, wzorem lat ubiegłych liczyć na życzliwą pomoc i współpracę z Państwa strony.

W imieniu zespołu organizacyjnego Płockiego Pikniku Lotniczego i Zarządu Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej.

Bogusław Strześniewski
Prezes Zarządu
Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej
 

Źródło: lotniczyplock.pl
comments powered by Disqus

Komentarze

:( Wielka szkoda.