Nowa strona Płockiego Pikniku Lotniczego

Płocki Piknik Lotniczy

Płocki Piknik lotniczy ma nową wersję strony internetowej. Ciekawa szata graficzna, dużo więcej niż wcześniej zdjęć to zdecydowanie dobra reklama imprezy. Twórcy szczególnie skupili się na intuicyjnej nawigacji i dynamicznej formie.

W ramach tworzenia nowej strony Organizatorzy Pikniku zapraszają wszystkich pasjonatów lotnictwa i fotografii do wspólnego tworzenia galerii internetowej. Przyślij swoje zdjęcia – maksymalnie 20 sztuk w rozdzielczości max. 1024x768. Z tych nadesłanych zostanie wybranych 12 i umieszczonych z podpisem na stronach internetowych Płockiego Pikniku Lotniczego. Tematyka dowolna, ale zdjęcia muszą być zrobione w czasie ubiegłorocznych pokazów i stanowić Twoją własność. Paczkę spakowaną zipem lub rarem prześlij na biuro@lotniczyplock.pl. Przysłanie zdjęć do galerii równoznaczne jest z akceptacją praw autorskich.

KONKURS
Masz zmysł plastyczny i chcesz zrobić oficjalny plakat V Płockiego Pikniku Lotniczego weź udział na konkursie. Masz czas do 1 maja 2011r. – Więcej informacji w artykule Konkurs na plakat V Płockiego Pikniku.

Zapraszamy do odwiedzenia strony i śledzenia aktualności związanych z V Płockim Piknikiem Lotniczym.

Źródło: lotniczyplock.pl
comments powered by Disqus