Przejdź do treści
Katherine Hepburn w filmie pt. "Christopher Strong" (1933) (fot. Kobiety w lotnictwie/FB)
Źródło artykułu

"Kobiety w lotnictwie" – nowa grupa na Facebooku

Katarzyna Hadała administrująca stroną Lotnicze Podkarpackie założyła nowa grupę na Facebooku – "Kobiety w lotnictwie".

Od jakiegoś czasu zaczęłam nieco wnikliwiej zgłębiać temat obecności kobiet w lotnictwie. To są kapitalne historie! Tylko jakoś tak porozrzucane tu i ówdzie. Uznałam, że trzeba je zebrać w jednym miejscu i założyłam tę facebookową grupę – mówi Katarzyna Hadała. – Chciałabym, aby poprzez tę grupę jak najwięcej osób dowiedziało się o obecności płci pięknej w awiacji w Polsce i na świecie, o tych co były, są i będą w tej dziedzinie – dodaje.

Grupa ma prezentować i gromadzić kobiety, które miały lub mają coś wspólnego z szeroko pojętym lotnictwem – pracują, pasjonują się nim.

Zapraszam tu wszystkich zainteresowanych tym tematem (kobiety lotnictwa to obligatoryjnie). Będzie niestereotypowo i z klasą, i serio, i pół żartem. Może z czasem uda nam się tu stworzyć jakąś ciekawą i pomocną wirtualną społeczność. To miejsce o Was i dla Was. Dołączajcie nowe osoby, piszcie posty, udostępniajcie, komentujcie itd. – zachęca Katarzyna Hadała.


Debata o kobietach w lotnictwie podczas 9. Nocy w Instytucie Lotnictwa (fot. Magdalena Bluesette)

Inspiracją dla Pani Katarzyny do stworzenia tej grupy była debata o kobietach w lotnictwie, która odbyła się podczas 9. Nocy w Instytucie Lotnictwa.

Zapraszamy i zachęcamy do aktywnego udziału: www.facebook.com/groups/kobietywlotnictwie/

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony