Zostań wolontariuszem podczas 5. Balonowych Mistrzostw Świata Juniorów w Lesznie

Zostań wolontariuszem podczas 5. Balonowych Mistrzostw Świata Juniorów w Lesznie (fot. Balonowy Puchar Leszna)

W dniach 9-14 sierpnia 2021 r. w Lesznie zostaną rozegrane 5. Balonowe Mistrzostwa Świata Juniorów, których organizatorem jest Leszczyński Klub Balonowy.

Do udziału w Mistrzostwach zgłosiło się 45 pilotów z 14 krajów: Austrii, Belgii, Brazylii, Czech, Francji, Holandii, Japonii, Litwy, Niemiec, Polski, Szwajcarii, USA, Wielkiej Brytanii. Fani lotnictwa będą mogli obserwować na leszczyńskim niebie rywalizację tych młodych pilotów z całego świata, którzy będą walczyli o laur najlepszego juniora na całym globie.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak "od kuchni" wygląda organizacja zawodów balonowych i spotkać osobiście zawodników to pomóż stworzyć to wydarzenie i zostań wolontariuszem. Leszczyński Klub Balonowy poinformował o rozpoczęciu zapisów na wolontariat.

Rok 2021 jest wyjątkowy nie tylko z powodu 5. Balonowych Mistrzostw Świata Juniorów, ale także z racji, że to już 30. edycja BPL! Jak co rok Leszczyński Klub Balonowy zaprasza ludzi miejscowych, gotowych do pracy w zespołach pomiarowych podczas rozgrywania konkurencji jednych z najważniejszych zawodów w tym roku.

Balony to najpiękniejszy sport na świecie, łączący wielu niesamowitych, pełnych pasji ludzi z całego świata. W sierpniu Leszno będzie gościć najlepszych młodych pilotów z całego świata. – Jeśli masz ochotę być częścią tej barwnej, balonowej przygody, a wstawanie wcześnie rano Ci niestraszne, czas najwyższy byś zgłosił się do nas. Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. – zachęcają organizatorzy.

W tym roku następują dwie znaczące zmiany! Zawody wyjątkowo zostaną rozegrane w sierpniu, a centrum zawodów mieścić się będzie w Motelu Grant.

Organizatorzy proszą o kontakt w wiadomości prywatnej na fanpage Balonowy Puchar Leszna lub przez maila: zosiaprawicka@wp.pl

Więcej informacji na stronie www.balony.leszno.pl

Źródło: Leszczyński Klub Balonowy
comments powered by Disqus