II Trójmiejskie Mikołajkowe Warsztaty Modelarskie w Gdyni

II Trójmiejskie Mikołajkowe Warsztaty Modelarskie w Gdyni

Sekcja Modelarska "KOMPAS" serdecznie zaprasza wszystkich miłośników i pasjonatów modelarstwa tak kartonowego jak i plastikowego na drugą edycję Trójmiejskich Warsztatów Modelarskich. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 3.12.2017 r. w Klubie Marynarki Wojennej „Riwiera” w Gdyni, przy ul. Zawiszy Czarnego 1. Początek warsztatów o godzinie 10:00.

Nieważne czy jesteś doświadczonym modelarzem czy też chciałbyś dopiero zacząć przygodę z modelarstwem – przyjdź i w miłej atmosferze spędź z innymi modelarzami te kilka godzin. Organizatorzy zachęcają do przywiezienia ze sobą aktualnie budowanych modeli, domowego warsztatu – miejsca do tworzenia powinno starczyć dla każdego.

Warsztaty modelarskie będą okazją do wymienienia się swoim doświadczeniem modelarskim, poobserwowania u innych procesu klejenia – po prostu spędzenia kreatywnie czasu wolnego. Członkowie Sekcji Modelarskiej "KOMPAS" chętnie podzielą się wiedzą z tymi, którzy chcieliby dopiero zacząć przygodę z modelarskim hobby – być może tego dnia uda Ci się zbudować swój pierwszy kartonowy model?

Jak zapowiadają organizatorzy druga edycja warsztatów ma być większa i jeszcze lepsza. Znajdą się m.in.stanowiska tematyczne jak montaż, malowanie areografem, tworzenie podstawek, praca z żywicą i jeszcze kilka niespodzianek.

Gotowe modele na mini wystawę również są mile widziane. Pochwal się i pokaż swoje modele.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na otwarte i bezpłatne warsztaty modelarskie.

Więcej informacji na stronie www.konradus.com oraz na stronie wydarzenia.

Źródło: konradus.com
comments powered by Disqus