Dyrektor Cessny oraz firma Fedex uhonorowani za osiągnięcia

clip_image002.jpg
14 kwietnia, na targach lotniczych Sun’n’Fun, w Lakeland, na Florydzie, podczas 32 dorocznej Uroczystości Wręczenia Nagród Lindbergha, zostaną uhonorowane osoby i instytucje zasłużone dla general aviation. Nagroda Lindbergha, która jest przyznawana za wkład w osiąganiu równowagi pomiędzy naturą i technologią, zostanie wręczona firmie FedEx oraz Jackowi Peltonowi, dyrektorowi generalnemu Cessny.

"Jack Pelton mobilizował przemysł lotniczy by skupiał się na wysiłkach redukcji wpływu na środowisko," powiedział Larry Williams, przewodniczący Fundacji Lindbergh. FedEx otrzyma Corporate Award for Balance, przyznawaną działalności biznesowej, która odzwierciedla troskę o środowisko i jakość życia.

Zostaną także przyznane nagrody Federalnej Administracji Lotnictwa USA (FAA), w kategorii lotnictwa ogólnego, których laureatami zostali: Jeff Moss z Los Angeles (certyfikowany instruktor lotniczy), Tom Turner z Rose Hill, w stanie Kansas (Reprezentant Zespołu ds. Bezpieczeństwa FAA), Neil Nederfield z Lafayette, w New Jersey (Technik Lotniczy roku), a także Kirk Peterson z Larimore, w Północnej Dakocie (Technik roku ds. Awioniki).

Przetłumaczono na podstawie artykuł zamieszczonego na stronie avweb
 

Źródło: Internet
comments powered by Disqus