AIR FRANCE otwiera drzwi do świata mody

Lotnisko Charles de Gaulle

Rusza międzynarodowy konkurs „AIR FRANCE Fashion Flight to Paris” („Modowy lot AIR FRANCE do Paryża”). Adresowany jest do młodych ludzi z różnych krajów Europy, w tym Polski, którzy marzą o karierze w świecie modelingu. Nagrodą w nim jest profesjonalna sesja fotograficzna, którą zaplanowano na lotnisku Charles de Gaulle w Paryżu. Autorem zdjęć będzie światowej sławy, węgierski fotograf Pál Nánási. Aby wziąć udział w sesji i konkursie na facebookowym profilu AIR FRANCE Poland, należy wysłać swoje zdjęcia na wskazany adres email.

Miliony dziewczyn i chłopców marzą o udziale w paryskich pokazach mody i pozowaniu przed obiektywem uznanych fotografów. Wyjątkowy konkurs AIR FRANCE stwarza okazję do zdobycia profesjonalnego portfolio oraz zwrócenia na siebie uwagi ludzi związanych ze światem high fashion oraz mediów. Organizatorzy konkursu czekają na zgłoszenia zarówno kandydatów z doświadczeniem, jak i osób, które dopiero chciałyby spróbować swoich sił w prawdziwej sesji.

„Moje życie polega na utrwalaniu ulotnych chwil” – mówi Pál Nánási, znany fotograf, który przyjął zaproszenie do współpracy przy „AIR FRANCE Fashion Flight to Paris”. – „Konkurs AIR FRANCE jest dla mnie wyzwaniem, gdyż sesja zdjęciowa obędzie się w wyjątkowym miejscu – w nowootwartej części paryskiego lotniska, jednego z głównych portów lotniczych na świecie. Nowoczesny design terminalu nawiązuje do natury. W środku budynku ze szklanym dachem rosną kilkumetrowe prawdziwe drzewa. Na ścianach znajdują się oryginalne żywe obrazy skomponowane z prawdziwych roślin, które rosną na pionowej ścianie. Jeden z nich przedstawia panoramę Paryża wraz z płynącą przez miasto Sekwaną. Zdjęcia, które wykonam mogą zmienić życie zwycięzców tego konkursu.” – dodaje autor fotografii, które znalazły się na tysiącach okładek magazynów na całym. Wiele znanych twarzy w branży stawiło pierwsze kroki w modelingu przed jego obiektywem.
 


Zasady konkursu:
Aby zgłosić się do konkursu wystarczy odwiedzić na Facebooku profil AIR FRANCE Poland, a następnie wysłać swoje zdjęcia na wskazany adres między 17 a 21 maja br. W terminie od 23 maja do 2 czerwca br. wszyscy użytkownicy Facebooka będą mogli głosować na sześcioro najlepszych kandydatek i kandydatów wyłonionych przez jury. Nazwisko osoby, która weźmie udział w sesji zdjęciowej autorstwa Pála Nánási poznamy 3 czerwca br. Sesja w Paryżu odbędzie się między 19 - 21 czerwca br.

Źródło: Air France

Źródło: Internet
comments powered by Disqus