O sprawie pikniku Natalii Kowalskiej w tvn

Natalia Kowalska

Były emocje, wspólne działanie, a potem sukces. Dzisiaj jest problem, bo gorliwość policji zaprowadziła przed sąd 21-letnią organizatorkę pikniku lotniczego w małej wsi w kujawsko-pomorskiem. Według policjantów złamała prawo bo w czasie festynu samoloty startowały i lądowały w miejscu które nie jest lotniskiem. Urząd Lotnictwa Cywilnego i bydgoski Aeroklub nie dopatrzyły się złamania żadnych przepisów - ale nie od dziś jest jasne, że policja wie swoje.

Oglądaj film reportażowy na stronie tvn24.

Czytaj także artykuł Festyn lotniczy w Czarżu: Organizatorka Natalia Kowalska przed sądem.

oraz wywiad dlapilota.pl: Natalia Kowalska: Kolejny festyn w Czarżu 31 lipca.

Źródło: tvn24
comments powered by Disqus

Komentarze

To jest skandal na miarę newsa w skali europejskiej .Na miare zajecia pierwszego miejsca w debiliżmie społecznym.Policjanta prponuję wysłac na badania bo napewno nie ma równo pod deklem a jego przełożonych na rechabilitację do Tworek do zakładu który leczy zaburzenia w popieraniu debilizmu.A tak na poważnie policjant i jego bezpośredni przełożony powinni byc zdymisjonowani od zaraz i przeniesieni do bardziej odpowiedzialnej pracy na budowie lub opika nad zielenią miejską.
A dziewczynie która zorganizowała piknik Premier naszego kraju powinien przyznać dotacje na zorganizowanie następnego a Pan Prezydent odznaczenie Panu który udostępnił pole zwolnienie z podatku gruntowego na 5lat.
Uzasadnienie.Ludzie którzy zorganizowali w małej pipidówie tak wielka imrezę są przykładem oddolnej incjatywy rozruszania wsi i dobrego aktywnego spędzania czasu i jeszcze jedno zrobienie COŚ Z NICZEGO. A Niedorajda życiowy Policjant utrzymywany z podatku tych ludzi pracuje jako V kolumna tzn wszystko niszczy i co gorsze odbiera i zabija incjatywę ludzi którzy by cos chcieli zrobić dla innych .Takich Policjantów i urzędników przeszkadzających w oddolnych incjatywach trzeba moralnie unicestwiać w zarodku żeby nie wyrządzli więcej szkód.Ponieważ jak ktoś to widzi a miałby jakiś pomysł to chęc mu od działania odchodzi od zaraz.
Reasumujac .Jak najszybciej wyrzucic ze służby tych pseudo policjantów Dziewczynę odznaczyć pomóc dla przykładu finansowo w organizacji następnych imprez a rolnika zwolnić na 5 lat z podatku.
TO BY BYŁO NA TYLE.
Pozdrawiam