Mistrzostwa Polski Modeli Małych Form i Latających Skrzydeł w Gliwicach

Model F1A w powietrzu (fot. Ismail SARIOGLU/Domena publiczna/Wikimedia Commons)

Gliwickie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych, Aeroklub Gliwicki oraz Miasto Gliwice zapraszają do udziału w Mistrzostwach Polski Modeli Małych Form i Latających Skrzydeł, które rozegrane zostaną na lotnisku w Gliwicach w dniach 10-11 października 2020 r.

Zawody będą rozgrywane w następujących klasach modeli: F1A/M, F1H, F1G, F1K, F1S, F1J, F1Q/M. Zawody będą rozgrywane w kategorii OPEN. Zawodnicy muszą posiadać ważną Licencję Sportową Modelarza Lotniczego i Kosmicznego Aeroklubu Polskiego.

W mistrzostwach przeprowadzone będą następujące klasyfikacje: indywidualna w każdej z rozgrywanych klas, zespołowa. Klasyfikacja zespołowa danej klasie będzie liczona jako suma wyników trzech najlepszych zawodników z danego klubu.

Opłaty startowe wynoszą: juniorzy – 30 zł, seniorzy – 50 zł.

Organizatorzy przygotowali nagrody sportowe. Za indywidualne miejsca 1-3 w każdej klasie: medale, puchary, dyplomy. Za 1-3 miejsca w klasyfikacji zespołowej – medale i dyplomy.

Zgłoszenia zawodników należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 05.10.2020r. pocztą elektroniczną na adresy emailowe GSML: biuro@gsml.gliwice.pl, gosiatu2@o2.pl

Więcej informacji w Piśmie organizacyjnym oraz na stronie: www.gsml.gliwice.pl

Źródło: Gliwickie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych
comments powered by Disqus