Targi Sun ‘n Fun oferują nową możliwość promocji

Sun 'n Fun 2011

W dniach od 29 marca do 3 kwietnia w Lakeland, na Florydzie, odbędą się pokazy lotnicze Sun’n Fun – impreza, która co roku uważana jest za wydarzenie otwierające sezon imprez GA. Organizatorzy już teraz informują, iż nowością w stosunku do lat ubiegłych będzie fakt, iż specjalne radio Sun 'n Fun przyjmuje ogłoszenia związane ze sponsorowaniem.

Niekomercyjna stacja radiowa będzie nadawała przez cały tydzień trwania pokazów, oferując m.in. wywiady z pilotami akrobacyjnymi, a także osobami ściśle związanymi z branżą GA. Nowy pakiet sponsorski obejmie dwa (dziennie), 30 sekundowe ogłoszenia (w sumie 12 spotów) za 300 dolarów. Informacje sponsorowane będą docierały do uczestników przez sześć dni działalności, plus dwa tygodnie przed i do czterech miesięcy po zakończeniu zlotu poprzez strony internetowe Sun-n-Fun.org oraz LiveATC.net.

Ponadto, sponsorzy zakwalifikują się do głównego czasu antenowego zarezerwowanego na wywiady, gdzie uzyskają 15 minut na promocję własnej firmy na żywo. Główni patroni otrzymają również logo firmy na podkładce Sun’n Fun Radio obok popularnego Sunset Grill. Zainteresowane osoby lub firmy proszone są o dostarczenie krótkiego opisu swojej firmy, produktu lub usługi, łącznie z lokalizacją na wystawie Sun 'n Fun i adresu strony internetowej.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie Sun-n-Fun.org

Źródło: GA News
comments powered by Disqus