Dystrybucja wejściówek na Fly Fest 2020

Wejściówki na Fly Fest 2020 (fot. flyfest.pl)

Do rozpoczęcia ósmej edycji Międzynarodowej Wystawy Lotniczej Fly Fest 2020 pozostało już tylko jedenaście dni. Trwają ostatnie przygotowania.

Fly Fest to dwudniowy piknik lotniczy, na który złożą się: wystawa sprzętu lotniczego, pokazy akrobacji lotniczej, wesołe miasteczko, foodtracki, wykłady nt. bezpieczeństwa w lotnictwie, możliwość skorzystania z symulatorów lotu oraz loty widokowe. To wszystko już w dniach 5 – 6 września 2020 r. na lotnisku w Piotrkowie Trybunalskim.

Na teren wystawy wejdzie tylko 999 widzów na podstawie wcześniej dystrybuowanych wejściówek (tylko posiadacz wejściówki będzie mógł dostać się na teren wystawy, jednym z dwóch wejść).

Organizatorzy rozpoczęli dystrybucję bezpłatnych wejściówki na Fly Fest.

Można je odebrać osobiście w siedzibie Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej, w Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim oraz w Radio Strefa FM w Piotrkowie Trybunalskim. Każda osoba z wejściówką otrzyma przy wejściu na Wystawę FLY FEST opaskę na rękę. Ilość miejsc na terenie Wystawy jest ograniczona.

Organizator zastrzega sobie możliwość zamknięcia bramek, kiedy na terenie Wystawy będzie maksymalnie dopuszczalna liczba osób.

Ograniczenia spowodowane są przez COVID-19. Zapoznaj się z Regulaminem Wystawy Fly Fest – LINK.


Przeczytaj również:
Fly Fest 2020

Źródło: flyfest.pl
comments powered by Disqus