100 skoków na 100-lecie odzyskania niepodległości w Zamościu

100 skoków na 100-lecie odzyskania niepodległości (fot. Grzegorz Jurak/flyfast.aeroklubzamosc.pl)

W tym roku obchodzimy wyjątkową, bo 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji Flyfast – sekcja spadochronowa w Aeroklubie Ziemi Zamojskiej – postanowiła uczcić ten dzień wykonując 100 skoków spadochronowych.

Członkowie Flyfast to miłośnicy sportów extremalnych i podniebnych przygód oraz adrenaliny związanej ze swobodnym opadaniem oraz lataniem na czaszy spadochronu. Członkowie to w większości ludzie z Zamościa, Hrubieszowa, Lublina, Chełma, Rzeszowa.

Już za dwa dni, 10 listopada, planują wykonać 100 skoków z samolotu Cessna 182 na lotnisku Aeroklubu Ziemi Zamojskiej. Skoki będą wykonywane z wysokości 1200-1500 m. Początek już o godz. 8:00.

Mamy bardzo krótki dzień do dyspozycji, więc wyloty muszą być bardzo sprawnie prowadzone – mówią członkowie Flyfast.

Można jeszcze dołączyć do tego przedsięwzięcia, w którym mogą uczestniczyć skoczkowie posiadający ŚK oraz początkujący uczniowie skoczkowie. Proszę dzwonić i się zapisywać! Informacja pod nr tel.  604-129-601.

Zapowiedział się też Piotr Piotrowski ze Sky Magic, że skoczy z jedną z największych flag Polski dodatkowo będą wykonywane skoki z innymi flagami oraz 50 m szarfą biło-czerwoną – dodają członkowie Flyfast.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Źródło: flyfast.aeroklubzamosc.pl
comments powered by Disqus