Przejdź do treści
FIS/ źródło: fis.pansa.pl
Źródło artykułu

FIS zaprasza na wiosenną imprezę integracyjną

Już w kwietniu odbędzie się kolejna integracyjna wiosenna impreza Służby Informacji Powietrznej (FIS), na którą wszystkich miłośników awiacji serdecznie zaprasza cały jej zespół.

Tym razem spotkanie odbędzie się 6 kwietnia 2017 roku o godz. 17.00 (LMT) w restauracji Krasnodwór przy ul. Kocjana 70 w pobliżu Wojskowej Akademii Technicznej na warszawskim Bemowie. Cena wejściówki została skalkulowana na poziomie 140 zł. Płatność można wykonać przelewem na konto bankowe nr 37 1060 0076 0000 3070 0122 0935. W tytule przelewu należy napisać "Impreza FIS" oraz podać nazwiska osób, których wejściówki dotyczą. Aby otrzymać sms z potwierdzeniem rezerwacji należy też podać numer telefonu.

Lista uczestników zostanie zamknięta we wtorek, 4 kwietnia o godzinie 12.00, w związku z czym organizatorzy spotkania proszą o uwzględnienie czasu trwania przelewu.

Zwykle na imprezie, która jest organizowana dwa razy do roku, spotyka się ok. setki (w różnym składzie) entuzjastów lotnictwa z całej Polski. Dzięki temu jest to dobra okazja, aby osoby z dwóch stron radiostacji spotkały się twarzą w twarz. Impreza służy też wyjaśnieniu wielu spornych sytuacji i omówieniu najważniejszych kwestii istotnych zarówno dla pilotów, jak i służb ruchu lotniczego.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony