Przejdź do treści
Zaproszenie na spotkanie FIS
Źródło artykułu

FIS zaprasza na kolejną imprezę integracyjną

W czwartek 7 kwietnia 2016 r. o godz. 17.00, odbędzie się już XXVII edycja spotkania przyjaciół lotnictwa organizowanego przez Służbę Informacji Lotniczej FIS, na którą wszystkich miłośników awiacji serdecznie zaprasza cały jej zespół.

Podobnie jak ostatnio, impreza odbędzie się w Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym Wojskowej Akademii Technicznej (WAT) w Warszawie przy ulicy Kaliskiego 9. Dojazd na miejsce jest możliwy autobusami miejskimi nr 122, 149, 154, 320, N45, N95 oraz tramwajem nr 20 (przystanek KOCJANA). 

Co istotne, lista uczestników zostanie zamknięta 4 kwietnia, także do tego czasu wszyscy zainteresowani proszeni są o oplacenie kwoty wejściówki w wysokości 130 zł. Pozostałe szczegóły w załączonym zaproszeniu.


Zwykle na imprezie, która jest organizowana dwa razy do roku, spotyka się ok. setki (w różnym składzie) entuzjastów lotnictwa z całej Polski. Dzięki temu jest to dobra okazja, aby osoby z dwóch stron radiostacji spotkały się twarzą w twarz. Spotkanie służy też wyjaśnieniu wielu spornych sytuacji i omówieniu najważniejszych kwestii istotnych zarówno dla pilotów, jak i służb ruchu lotniczego.


FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony