Przejdź do treści
Zaproszenie na spotkanie FIS - 17.10.2019
Źródło artykułu

FIS zaprasza na jesienną imprezę integracyjną

W czwartek 17 października 2019 r. o godz. 17.00, odbędzie się kolejna edycja spotkania przyjaciół lotnictwa organizowanego przez Służbę Informacji Lotniczej FIS, na którą wszystkich miłośników awiacji serdecznie zaprasza cały jej zespół.

Spotkanie odbędzie się w restauracji Krasnodwór przy ul. Kocjana 70 w Warszawie.

Rezerwacja miejsc na spotkaniu po wpłacie wpisowego na konto (140 pln). Pozostałe szczegóły w załączonym zaproszeniu. Płatność przelew na konto bankowe numer: 64 2490 0005 0000 4000 6374 5446 (nowy numer konta).

W tytule przelewu należy napisać: "Impreza FIS" oraz podać nazwiska osób, których wejściówki dotyczą. Aby otrzymać sms z potwierdzeniem rezerwacji, prosimy podac nr telefonu komórkowego.

Uwaga:
Lista uczestników zostanie zamknięta we wtorek 15 października o godz. 12.00. Organizatorzy spotkania proszą o uwzględnienie czasu trwania przelewu.


Zwykle na imprezie, która jest organizowana dwa razy do roku, spotyka się ok. setki (w różnym składzie) entuzjastów lotnictwa z całej Polski. Dzięki temu jest to dobra okazja, aby osoby z dwóch stron radiostacji spotkały się twarzą w twarz. Spotkanie służy też wyjaśnieniu wielu spornych sytuacji i omówieniu najważniejszych kwestii istotnych zarówno dla pilotów, jak i służb ruchu lotniczego.


 

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony